امروز پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ |
فضای کاربری
گروه آگهی های اینترنتی
  • تعدادبازدیدکنندگان: ۲۴۲۵۲۷۸۲
  • بازدیدکنندگان امروز: ۲۴۹۴
  • بازدیدکنندگان این ماه: ۱۰۱۵۶۰
  • تعداد آگهی ها: ۱۰۹۴۱۴۳

Checkpagerank.net

آگهی تضمینی سئو در پیک طلائی

آگهی تضمینی سئو در پیک طلائی و بدست آوردن رتبه مناسب در گوگل و سایر موتورهای جستجو برای شرکت های مختلف و تبلیغات موثر اینترنتی

یکی از جدیدترین و موثرترین خدمات شرکت پیک طلایی ، ارائه تبلیغات تضمینی به کاربران گرامی میباشد
تبلیغات تضمینی در پیک طلایی :
پیک طلایی از این طریق تبلیغات شما را با کلمات کلیدی خاص حرفه تان در صفحه اول گوگل و بین 10 رتبه برتر گوگل قرار می دهد. برای این کار ما به شما یک سایت اختصاصی به همراه یک دامنه ir  ارائه مینماییم و کلمه کلیدی شما با جستجو در موتور های جستجو و بخصوص گوگل در لینکهای بالا و صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت و مشتریان شما براحتی میتوانند با کلیک بر روی آن لینک به سایتتان وارد شده و از خدمات، کالا و یا فروشگاهتان استفاده نمایند و شما فروش و بهروری بالایی داشته باشید و همچنین سود سرشاری نصیبتان خواهد شد.
درخواست تبلیغات تضمینی :
شما میتوانید با انتخاب مهم ترین و کلیدی ترین عنوان مرتبط با شغل خود را  که اکثر مشتریان و مخاطبان شما ، کالا یا خدمات شما را با آن کلمه کلیدی در گوگل جستجو می نمایند به ما سفارش دهید و ما با ارائه یک سایت و دامنه ( نام سایت ) با انجام عملیات بهینه سازی  ( سئو ) ، سایت شما را از طریق ان کلمه کلیدی که مشتریان شما ، در گوگل جستجو مینمایند ، سایت مذکور را جزء 10 لینک اول گوگل قرار دهیم . البته پس از ثبت دامنه، شما اطلاعات و عکسهای مربوط به حرفه، کالا یا خدمات خود را جهت درج در سایت به ما ارائه مینماید تا در سایتتان قرار دهیم. ( اطلاعات لازم در این مورد را هنگام عقد قرار داد بخدمتتان اعلام می نماییم )
تعهدات شرکت پیک طلایی در مورد تبلیغات تضمینی :
لازم بذکر است در مورد کلمه کلیدی انتخابی شما که میتواند تک کلمه ای ، دو کلمه ای و یا سه کلمه ای باشد با توجه به میزان رقابت و سختی کلمات کلیدی در بین رقبای شما، مدت بالا آمدن و تثبیت رتبه آن کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل، بین یک تا سه ماه زمان میبرد تا در این جایگاه قرار گیرد .ضمنا از زمانی که کلمه کلیدی مورد نظر در گوگل ایندکس میگردد ، آغاز شروع تعهد یکساله تبلیغات تضمینی می باشد با توضیح اینکه از زمان ایندکس شدن تا زمان رسیدن کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل زمانی بین 20 روز تا سه ماه نسبت به پرتراکم بودن رقابت آن کلمه کلیدی در گوگل زمان نیاز است . که از زمان ایندکس شدن کلمه کلیدی در گوگل شرکت پیک طلایی تعهد مینماید که بمدت یکسال ، کلمه کلیدی مورد نظر را در صفخه اول گوگل نگه دارد . در صورتی کلمه کلیدی مورد قرارداد در مدت ذکر شده در رتبه تعیین شده قرار نگیرد ، شرکت پیک طلایی بدون قید و شرط تمام مبلغ دریافتی را به شما مسترد می نماید.

نکته : موارد استثناء در کلمات کلیدی وجود دارد که بعلت پر رقابت بودن و تراکم خاص از تعرفه های زیر خارج بوده که در صورت درخواست ، قیمت و مدت زمان ایندکس شدن در صفحه اول گوگل پس از بررسی جداگانه اعلام خواهد شد .بعضی از کلمات کلیدی خاص شامل : طراحی سایت - شارژ سیم کارت، فروشگاه اینترنتی و ...

جدول تعرفه های تبلیغات تضمینی :


انتخاب تعداد واژه
قیمت حداقل ( ریال ) قیمت حداکثر (ریال )  مدت زمان تثبیت در 10 رتبه اول گوگل
واژه تک کلمه ای       12.000.000      20.000.000              3 الی 3/5 ماه
واژه دو کلمه ای       8.000.000      12.000.000            2 الی 2/5 ماه
واژه سه کلمه ای       6.000.000      8.000.000             1 الی 2/5 ماهنمونه از وب سایت های طراحی شده با کلمات کلیدی انتخابی در صفحه اول گوگل :

جهت نمایش بر روی نام وب سایت کلیک کنید

1 - تاورکرین ( www.towercrane-myg.com )

2 - دیگ بخار ( www.ebg-boiler.ir )

3 - گیت بازرسی ( www.medisselectronic.ir )

4 - تصفیه فاضلاب ( www.partocontrol.ir )

5 - پکیچ شوفاژ ( www.thbh.ir )

6 - دیاگ ( www.rmsa.ir )

7 - سنگ شکن ( www.omranrahcrusher.ir )

8 - روغن صنعتی ( www.fraran.ir )

9- دستگاه لیوان کاغذی ( www.pcm-kaj.com )

10 - ورمی کمپوست ( www.vermimarket.ir )

11-جوجه بوقلمون( www.whiteturkey.ir)

12-پالت پلاستیکی  (www.madplastic.ir)
 
13 - آنتی اسکالانت (www.Tochalshimi.ir)

14-دستگاه جوش پلی اتیلن (www.sepehralborz.ir)

15-قطعات بدنه خودرو (www.kamayadak.ir)

16-قفسه بندی (www.payadezh-sazeh.com)

17-تعمیرات جرثقیل (www.crane-services-en.com)