امروز دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶ |
گروه آگهی های اینترنتی
 • تعدادبازدیدکنندگان: ۲۱۲۵۸۱۵۵
 • بازدیدکنندگان امروز: ۷۹۶
 • بازدیدکنندگان این ماه: ۷۹۵
 • تعداد آگهی ها: ۱۰۹۴۱۴۳

Checkpagerank.net
فضای کاربری
بانک های طرف قرار داد
 • بانک ملت
 • بانک اقتصاد نوین
 • سرمایه
 • سینا

نگاه ویژه
 • بنیاد امور بیماریهای خاص
 • جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
 • یونیسف در جمهوری اسلامی ایران
 • تولبار وب سایت پیک طلایی
 • آگهی های تضمینی پیک طلایی
 • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران
 • ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • محک
ارسال نظرات و پیشنهادات
اگر نظر، سوال، پیشنهاد یا انتقادی از عملکرد سایت دارید
با ما در میان بگذارید.
 • فروم
 • آگهی تضمینی پیک طلایی
کلمه مورد جستجو : گروه شغلی:
بسته آموزشی مهارت های فردی مدیریت

توجه!

مهلت نمایش این آگهی با شرکت پیک طلایی به اتمام رسیده است
بسته آموزشی مهارت های فردی مدیریت

مشخصات عمومی

بسته آموزشی مهارت های فردی مدیریت
ویژه
بسته آموزشی مهارت های فردی مدیریت

بسته آموزشی سیمرغ مدیریت
این مجموعه آموزشی بی نظیر شامل آموزش مفاهیم روز مدیریتی شامل موارد زیر است که می تواند مدیران را در دست یابی به اهداف کلان و سازمانی خود یاری نماید.

مجموعه آموزشی سیمرغ مدیریت شامل ۱۰ عنوان از مهمترین مهارت ها و توانایی های مورد نیاز مدیران برای رهبری و اثربخشی فعالیت های سازمانی است که طی سال ها پژوهش و تدریس در سازمان ها و شرکت های بزرگ و معتبر گردآوری شده است.

ـ سازمان های آینده و مدیران سرآمد (Future Organization and Management Excellence )
ـ مهارت های مدیریت بر خویش ( Self – Management Skills )
ـ هوش هیجانی و ارتباط مؤثر (Emotional Intelligence & Effective Communication )
ـ برنامه ریزی و هدف گذاری (Planning and Target )
ـ مهارت های مدیریت زمان (Time Management Skills )
ـ مدیریت استرس و کنترل خشم (Stress Management and Anger Control )
ـ خلاقیت و نو آوری سازمان ( Creativity and Innovation in Organizations )
ـ توانایی شناخت و حل مسئله (The Ability to Identify and Solve Problems )
ـ مدیریت تغییر و نوروز سازمانی (Change Management and Organizational Year )
ـ مدیریت مشارکتی و کار تیمی ( Collaborative Management and Teamwork )

بسته آموزشی سیمرغ مدیریت با بالاترین کیفیت در استودیو اختصاصی ضبط گردیده و قابلیت اجرا در رایانه و تمامی دستگاه های پخش کننده DVD را خواهد داشت.

آموزش مدیریت ، آموزش مدیران ، مهارت های مورد نیاز مدیران ، مهارت های فردی مدیریت ، آموزش مهارت های فردی مدیریت ، اصول آموزش مدیریت ، مهارت های مدیریتی ، مهارت های فردی مدیریتی

در دوره آموزشی سازمانهای آینده و مدیران سرآمد تلاش داشته ایم تا با ترسیم آینده مدیریت در سازمانها ویژگی ها و مهارت های مدیریتی را بررسی نموده و راهکارهای کاربردی ، برای اثر بخشی در مدیریت این سازمانها فراهم نماییم . در این دوره علاوه بر بررسی نظرات به روز صاحبنظران حوزه مدیریت با بررسی نامه ۵۳ نهج البلاغه که منبع غنی با راهکارهای امروزی است و همچنین فرهنگ غنی ایرانی تلاش داشته ایم تا با تلفیق موارد یاد شده به الگوی کاربردی با استفاده از داشته های ارزشمند خود دست یابیم .

در دوره آموزشی مهارت های مدیریت بر خویش تلاش داشته ایم تا با توجه و تاکید براین مهارت ها زمینه توسعه آنها را بخصوص اعتماد به نفس و عزت نفس که لازمه موفقیت در زندگی و کسب و کار می باشد را بصورت کاربردی مور بحث قرار دهیم.در این دوره علاوه بر بررسی مهارت های مورد نظر کتاب ۷ عادت مردمان موثر استفان کاوی که یکی از منابع مورد توجه در اکثر کشورهای دنیا به شمار می آید را بازبانی ساده و قابل فهم ارائه دهیم .

در دوره آموزشی هوش هیجانی و ارتباط موثر تلاش داشته ایم تا با اهمیت این توانایی ضمن معرفی هوش هیجانی و بررسی ویژگی های افرادی که هوش هیجانی سرشاری دارند به نقش ارتباط موثر که حاصل هوش هیجانی در افراد است مور بحث قرار دهیم.در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف او لیه نقش ارتباط غیر کلامی نظیر زبان بدن ، روانشناسی رنگ و خط را نیز برای ارتباط اثر بخش مورد توجه قرار داده و با ارائه راهکارهای عملیاتی در قالب کلیدهای طلائی ارتباط امکان توسعه این مهارت مهم را فراهم کنیم .

در دوره آموزشی برنامه ریزی و هدف گذاری تلاش داشته ایم تا استفاده از قوانین جهانی هدف گذاری و برنامه ریزی در ۴ زمینه زندگی شخصی ، خانوادگی ، سازمانی و اجتماعی و همچنین بررسی تجربیات افراد موفق اصلی ترین عامل موفقیت را مور بحث قرار دهیم.در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف اولیه اصول هدف گذاری و برنامه ریزی ، طرحی کاربردی را بصورت عملیاتی برای تحقق استراتژی های مهم زندگی و کسب و کار ارائه داده ایم .

در دوره آموزشی مهارت های مدیریت زمان تلاش داشته ایم تا استفاده از قواعد و مهارت های مدیریت زمان ، عوامل دزدان زمان و را ه های مقابله با آنها را مور بحث قرار دهیم .در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف اولیه مدیریت زمان قوانینی نظیر قانون ۲۰ / ۸۰ پارتو زمینه استفاده بهینه از زمان و مسدود کردن راه های دزدان زمان که سبب استفاده اثر بخش در زندگی را ارائه داده ایم.

در دوره آموزشی مدیریت استرس و کنترل خشم تلاش داشته ایم تا تعریف دقیقی از استرس که سبب خشمگین شدن ودر نتیجه آسیب های روحی و جسمی که سبب بروز بیماری های فراوانی شده است را مور بحث قرار دهیم.در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف اولیه استرس شیوه های رفتاری و داشتن تغذیه ای مناسب با توکل و توسل به رحمت پروردگار مهارت های کنترل خشم و استرس در سازمان ها و زندگی شخصی را ارائه داده ایم.

در دوره آموزشی خلاقیت و نوآوری در سازمان تلاش داشته ایم تا پس از برشمردن ویژگی های افراد خلاق شرایط تولید ایده و تبدیل آن به نوآوری را برسی نماییم ، همچنین مهمترین موانع ایجاد محیطی خلاق و نوآور را برشمرده ایم . در این دوره علاوه بر موارد یاد شده تکنیک ۶ کلاه تفکر ادوارد دبونو بصورت عملی و کاربردی معرفی می شود .

در دوره آموزشی توانایی شناخت و حل مسئله تلاش داشته ایم تا تعریف دقیقی از مسئله شیوه های خلاقانه توانائی و حل مسئله را مور بحث قرار دهیم .در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف اولیه مسئله و روش های حل آن شرایط یک اتاق فکر استاندارد را بصورت عملی ارائه داده و مباحثی نظیر نحوه ترسیم و استفاده از نمودار استخوان ماهی ( ایشی کاوا) را بصورت کاربردی در سازمان ها به منظور شناخت و توانایی حل مسئله ارائه داده ایم .

در دوره آموزشی مدیریت تغییر و نوروز سازمانی تلاش داشته ایم تا تعریف دقیقی از تغییر و چرخه ایجاد و مدیریت تغییر را مور بحث قرار دهیم .در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف اولیه با بررسی شدت تغییرات در عصر حاضر رمز بقای سازمان را در قالب شناخت و چرخه تغییر مورد بحث قرار دهیم همچنین مطلبی تحت عنوان نوروز سازمانی دستاوردها و مزایای شناخت و اجرای تغییرات را که نه تنها یک انتخاب بلکه رمز موفقیت سازمان های سرآمد محسوب میشود را بصورت کاربردی و عملیاتی ارائه دهیم .

در دوره آموزشی مدیریت مشارکتی و کار تیمی تلاش داشته ایم تا تعریف دقیقی از مشارکت و شیوه استقرار این شیوه مدیریتی مدرن را مور بحث قرار دهیم .در این دوره علاوه بر بررسی تعاریف مشارکت و تفاوت های بین گروه وتیم ، ۱۷ اصل کار تیمی و ۵ دشمن اصلی آن را تشریخ نماییم . همچنین با مورد کاوی سازمان های پیشرو با استفاذه از الگوی اسلامی و ایرانی این شیوه را به عنوان روشی کارآمد و مورد استفاده در سازمان های امروزی معرفی کنیم .


جهت تهیه این محصول ماندگار و تأثیرگذار ( سیمرغ مدیریت ) با شماره تلفن های :
۷۷۷۳۲۲۰۱ - ۰۲۱ و ۰۹۱۰۴۵۹۰۳۶۱ تماس حاصل فرمایید.
آموزش مدیریت ، آموزش مدیران ، مهارت های مورد نیاز مدیران ، مهارت های فردی مدیریت ، آموزش مهارت های فردی مدیریت ، اصول آموزش مدیریت ، مهارت های مدیریتی ، مهارت های فردی مدیریتی

تصاویر آگهی

جستجوهای مرتبط

گواهینامه ها

فایل پیوست

 • نام فایل:PDF
  فرمت فایل:PDF
  حجم فایل:(UnknownKB)
  دانلود فایل:دانلود

آگهی های مرتبط

فرم تماس با آگهی دهنده

تماس با ما
نام و نام خانوادگی:  
آدرس پست الکترونیکی:  
پیام: