امروز پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ |
گروه آگهی های اینترنتی
  • تعدادبازدیدکنندگان: ۲۲۸۶۴۵۵۶
  • بازدیدکنندگان امروز: ۲۸۲۳
  • بازدیدکنندگان این ماه: ۸۹۷۶۸
  • تعداد آگهی ها: ۱۰۹۴۱۴۳

Checkpagerank.net
فضای کاربری
بانک های طرف قرار داد
  • بانک ملت
  • بانک اقتصاد نوین
  • سرمایه
  • سینا

نگاه ویژه
  • بنیاد امور بیماریهای خاص
  • جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
  • آگهی های تضمینی پیک طلایی
  • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران
  • ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • محک
ارسال نظرات و پیشنهادات
اگر نظر، سوال، پیشنهاد یا انتقادی از عملکرد سایت دارید
با ما در میان بگذارید.
  • فروم
  • آگهی تضمینی پیک طلایی
کلمه مورد جستجو : گروه شغلی:
نمایندگی فیبرنوری برندهای لویتونLeviton ،فایبرلندFibreland،فیتکFitek،دراکاDraka ،تی کا اف،TKF،سامانه ارتباط وستا

مشخصات عمومی

نمایندگی فیبرنوری برندهای لویتونLeviton ،فایبرلندFibreland،فیتکFitek،دراکاDraka ،تی کا اف،TKF،سامانه ارتباط وستا
طلایی
نمایندگی فیبرنوری برندهای لویتونLeviton ،فایبرلندFibreland،فیتکFitek،دراکاDraka ،تی کا اف،TKF،سامانه ارتباط وستا


فروش انواع کابلهای اورجینال فیبرنوری و متعلقات آن

شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار نمایندگی تجهیزات فیبرنوری با برندهای لویتون(LEVITON) ، فایبرلند(FIBRELAND)، فیتک(FITEK) ، دراکا(DRAKA) و تی کا اف (TKF) را دارا می باشد .
کابلهای فیبرنوری این شرکت در انواع مختلف زیر قابل ارائه می باشد.
-تایت بافر(TIGHT BUFFER):این نوع از کابل های تایت بافر به علت انعطاف پذیری بالا برای مصارف ساختمانی مناسب می باشد .
-لایت آمورد(LIGHT ARMOURED): این نوع از کابل های لایت آرمورد با انعطاف پذیری بالا برای مصارف داخل ساختما ن و خارج از ساختمان مناسب می باشد
-استیل آرمورد(STEEL ARMOURED):کابل های استیل آرمورد به علت وجود لایه فلزی و استحکام بسیار بالا جهت مسافت های طولانی و دفن شدن زیر خاک مناسب می باشند
کابل های فیبر نوری در انواع سینگل مود و مالتی مود بصورت ۸ رشته ، ۱۲ رشته ، ۲۴ رشته ، ۴۸ رشته و ۹۶ رشته موجود می باشد . بعضی از محصولات به قرار زیر می باشد.
-Tight Buffered ۱۲Core OM۳
-Tight Buffered ۲۴Core OM۳
-Tight Buffered ۸Core ۵۰/۱۲۵ MM
-Tight Buffered ۱۲ Core ۵۰/۱۲۵ MM
-Tight Bufferd ۸Core ۰۰۸/۱۲۵ Single Mode
-Tight Buffered ۲۴Core ۸/۱۲۵ SM
-Outdoor Steel Armoured ۲۴Core SM
-In/Out Glass Yarn ۸,۱۲ Core MM
-Outdoor Steel Armoured Anti Rodent ۲۴ Core SM
-Outdoor Steel Armoured ۴۸Core ۸/۱۲۵ Single Mode
-Pigtail SC Multi Mode
-Pigtail SC single Mode
-SC-SC Patch Cord Multi Mode
-SC-LC Patch Cord Multi Mode
-LC-LC Patch Cord Multi Mode
- SC-SC Patch Cord Single Mode
- SC-LC Patch Cord Single Mode
-LC-LC Patch Cord Single Mode
-SC Adaptor Single Mode
-LC Adaptor Single Mode
-SC Adaptor Multi Mode
-LC Adaptor Multi Mode
وبسیاری از محصولات دیگر
کلمات کلیدی بسیار مهم برای فیبر نوری : لویتون ،Leviton،فایبرلند،Fibreland،فیتک ،Fitek،تی کا اف ،TKF،دراکا،Draka، کابل فیبرنوری،پچکورد فیبرنوری،پچپنل فیبرنوری، pigtail




اطلاعات آگهی

نــام و نام خانوادگی: صادق حسینی
پست الکترونیک: info@vesta-com.com
آدرس وب: http://www.vesta-com.com
تلفن:
۰۲۱- ۸۸۴۸۲۰۴۲
۰۲۱- ۸۸۴۸۲۰۴۳
۰۲۱- ۸۸۱۰۷۹۲۳
نمابر: ۰۲۱- ۸۸۱۰۷۹۲۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۳۹۴۲۵۱
موقعیت مکانی: تهران
آدرس:
یوسف آباد - خیابان نهم - بین فراهانی پور و ابن سینا - پلاک ۱۸ - طبقه اول جنوبی
تاریخ ثبت آگهی: پنجشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۲
تاریخ انقضای آگهی: شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ بروزرسانی آگهی: دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷

آگهی های مرتبط

فرم تماس با آگهی دهنده

تماس با ما
نام و نام خانوادگی:  
آدرس پست الکترونیکی:  
پیام: