امروز دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶ |
فضای کاربری
گروه آگهی های اینترنتی
  • تعدادبازدیدکنندگان: ۲۱۲۵۸۲۲۹
  • بازدیدکنندگان امروز: ۸۷۰
  • بازدیدکنندگان این ماه: ۸۶۹
  • تعداد آگهی ها: ۱۰۹۴۱۴۳

Checkpagerank.net

درج آگهیبا عرض سلام و خوشامدگویی به شما دوست گرامی ،نظر شما را بر چگونگی و ثبت یک آگهی در سایت پیک طلایی جلب می نمایم.
 
ثبت آگهی در سایت پیک طلایی بسیار ساده و آسان است.
 
برای ثبت نام و عضویت مراحل زیر را پیگیری نمایید :
 
 
1ـ ابتدا بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید .
 
 
 
2ـ سپس فرم ثبت نام جهت ورود اطلاعات شما نمایان می گردد.که میبایست اطلاعات مندرج در هر کادر را تکمیل نمایید

 
 
 
3ـ پس از تکمیل فرم بر روی کلید ارسال کلیک نمایید .
 
در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده باشد،فرم ثبت نام زیر را می بینید و سیستم به شما پیغام زیر را نشان میدهد .
 
 
4 ـ در این مرحله لینک فعال سازی حساب شما به ایمیل آدرس شما ارسال می گردد (ممکن است ایمیل فعال سازی حساب شما در یکی از دو پوشه Inbox و یا Spam قرار گرفته باشد) با کلیک بر روی ایمیل تصویر زیر را مشاهده می نمایید.
 
 
 
 
با کلیک بر روی گزینه  تائید عضویت  وارد صفحه ذیل می گردید.
 
 
پس از اینکه مجددا وارد سایت شدید جهت درج آگهی تبلیغاتی خود مراحل زیر را دنبال نمایید :
 
1ـ در قسمت  فضای کاربری همان ایمیل و پسوردی را که در هنگام ثبت نام درج نمودید را در کادر های مربوطه همانند شکل زیر وارد نمایید و سپس دکمه ورود را بزنید تا وارد بخش مدیریت خود ( پنل کاربری خود ) شوید و در آنجا شروع به انتخاب نوع آگهی مورد دلخواه و درج آگهی خود نمایید .
 
 
 
2ـ پس از کلیک بر روی کلید ورود ، وارد پروفایل کاربری خود می شوید .  ضمنا برای ورود و خروج از پنل مدیریتی خود از طریق دو ایکون همانند شکل زیر استفاده نمائید .
 
 
 
 
3ـ خوب شما یک پنل همانند شکل بالا در اختیار دارید که از این به بعد میتوانید از امکانات مختلف ان استفاده نمایید .
جهت درج آگهی تبلیغاتی بر روی گزینه درج آگهی جدید کلیک کرده و متناسب با نیاز تبلیغاتی خود یکی از شش نوع آگهی موجود را انتخاب نمائید .که هر یک از سبدهای مربوط به آگهی ها به ترتیب از سبد ویژه  تا سبد رایگان، بر اساس میزان امکانات آنها و مهمتر از آن سرعت بالا آمدن آنها  در گوگل از ارزش بیشتر و طبیعتا قیمت بالاتری برخوردارند.  پس بعد از اینکه بر روی ایکون درج آگهی جدید  کلیک کردید . شکل زیر نمایش داده میشود.
 
4ـ در این مرحله  سبدهای مختلفی را می بینید که مربوط به آگهی های به ترتیب از ویژه  تا رایگان می باشد .که  بر اساس میزان امکانات هر سبد آگهی از قبیل امکان درج :شرح آگهی - الصاق عکس از خدمات و کالا - الصاق گواهینامه کاری - الصاق فایل ویدوئویی از کارتان - امکان الصاق فایل word و pdf در آگهی ویژه بیشترین و در آگهی رایگان کمترین  امکانات را دارند و  مهمتر از آن سرعت ایندکس آنها  در گوگل  بترتیب در آگهی های ویژه بیشتر و اگهی های رایگان کمتر میشود که دارا بودن محتوای بیشتر در یک آگهی یکی از علل اصلی این نکته می باشد میباشد . ضمنا  شما میتوانید تمامی خواسته های تبلیغاتی خود جهت معرفی خدمات و کالا هایتان را بدون نیاز به حتی سایت خصوصی در این آگهی ها داشته باشید که البته بیشترین امکانات را آگهی های ویژه و طلایی دارندو شما میتوانید با کلیک بر روی یکی از انواع سبد  آگهی ها ،  امکانات ویژه ای برای درج آگهی در اختیارداشته باشید که پس از انتخاب سبد آگهی، شما  بایستی اقدام به درج اطلاعات خواسته شده در هر کادر مربوطه نمایید . 

در هنگامی که در حال ثبت اطلاعات مربوط به آگهی خود در هر سبدی که انتخاب کردید می باشید لطفا به تمامی اطلاعات مورد نیاز و امکانات قرار داده شده توجه نمایید و اطلاعات لازم و عکسهای با کیفیت و متناسب حرفه خود را وارد فیلد های مربوطه نمایید . و عنوان آگهی متناسب حرفه خود را نوشته و شرح مرتبط با آن را درج نمایید .

در صورتیکه در زمان درج آگهی به راهنمایی بیشتر نیاز داشتید میتوانید از طروق زیر با کارشناسان ما در تماس باشید
 1- شماره تماس کار شناسان در ساعات اداری
021-77876298
021-77733175
پشتیبانی بعد از ساعت اداری -09194590361
2- از طریق قسمت اطلاعات تماس و تکمیل فرم ارتباط با ما
3-و یا  در بخش :نظرات و پیشنهادات ، درخواست ونظر خود را برایمان ارسال نمایید . حتما علاوه بر درج ایمیل خود یک شماره تماس نیز جهت تماس کارشناسان ما با شما در فرم ها درج نمایید

نکته مهم : برای بازگشت به صفحه اصلی پروفایل کاربری خود از قسمت فضای کاربری بر روی گزینه بخش مدیریت کلیک نمایید